Zaproszenie na Kujawsko-Pomorski Zlot Studentów Niepełnosprawnych

Informujemy, że Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy zaprasza na V Kujawsko – Pomorski Zlot Studentów Niepełnosprawnych Zlot organizowany będzie pod hasłem: „Osobowość – wyraź siebie”. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 15 – 17 stycznia 2016 roku w kampusie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy mieszczącym się przy ulicy Garbary 2 .

Celem zlotu będzie rozwijanie i kreowanie osobowości uczestników jak również poszerzanie ich horyzontów za pomocą warsztatów poprzedzonych prelekcjami. Ponadto spotkanie służyć będzie integracji i zawieraniu znajomości między studentami wielu różnych Uczelni mieszczących się na terenie całej Polski.

Organizatorzy uprzejmie proszą uczestników o zabranie ze sobą butów i odzieży sportowej, ponieważ przewidziana jest mała forma rekreacji ruchowej dla wszystkich.

Kartę zgłoszeniową (załącznik do artykułu) należy wypełnić, a następnie przesłać na adres mailowy: zsn@byd.pl do dn. 11 stycznia 2016 r

  

Studentów  UWM, zainteresowanych udziałem w zlocie prosimy o kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych w terminie do dn. 08 stycznia 2016 r.