Zapraszamy pracowników UWM na spotkanie fokusowe 06.05.2019 godz. 12 Stara kotłownia

Drodzy Pracownicy!

W imieniu Biura ds. Osób Niepełnosprawnych UWM oraz Centrum Innowacji i Transferu Technologii, serdecznie zapraszamy do udziału w badaniach z zakresu potrzeb osób niepełnosprawnych na naszym Uniwersytecie.

Badania przeprowadzane zostaną w formie wywiadu fokusowego, który potrwa około 90 minut. Rozmowy zostaną nagrane (audio), natomiast wyniki opracowane przez członków zespołu badawczego. Badania mają charakter anonimowy.

Termin: 6 maja 2019, g. 12:00.

Miejsce: Centrum Innowacji i Transferu Technologii,

ul. Prawocheńskiego 9, 2C (Stara Kotłownia).

Dlaczego Państwa opinia jest dla nas tak ważna?

Przymierzając się do projektu unijnego „Uczelnia Dostępna”, chcemy mieć pewność, że nasze działania trafią w sedno potrzeb osób z niepełnosprawnościami, a UWM stanie się uczelnią prawdziwie dostępną dla każdego, kto pragnie zdobywać wiedzę i poszerzać swoje horyzonty.

Jeżeli są Państwo zainteresowani lub potrzebują więcej szczegółów, prosimy o kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych UWM:

ul. Oczapowskiego 12B, pokój S2/105
tel.: 89/ 523 38 66