Zapraszamy na IV Integracyjny Spływ Kajakowy

Zapraszamy na wrześniowy spływ kajakowy.

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych organizuje we wrześniu IV Integracyjny Spływ Kajakowy

Spływ kajakowy jest doskonałym sposobem na spędzanie czasu, to sport  i rekreacja, to fantastyczna przygoda w otoczeniu dzikiej przyrody, ale przede wszystkim to wspólne przeżycia, nabywanie nowych umiejętności, dobra zabawa i wspaniała integracja.

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych postanowiło po raz czwarty pomóc studentom naładować baterie przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego. W dniach 13-15 września 2019 r. studenci będą mogli wziąć udział w trzydniowym spływie kajakowym.

Zainteresowanych udziałem w spływie prosimy o wypełnienie zamieszczonego pod linkiem formularza zgłoszeniowego (Rejestracja uczestników – link: https://forms.gle/9wW4djpyRXNgBvJy9).

W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych.

Udział w spływie jest bezpłatny.

UWAGA:

Ilość miejsc jest ograniczona