Zakup książek w formie alternatywnej do BU

Szanowni Państwo,

Biblioteka Uniwersytecka zamierza zakupić licencje książek w formatach dostosowanych z portalu IBUK Libra* , zachęcamy Państwa do przejrzenia zasobów portalu i wskazanie pozycji, które Państwa zdaniem powinny być dostępne w naszej Bibliotece.

Link: http://han.uwm.edu.pl/han/ibuk-libra/libra.ibuk.pl

Jeśli któraś z pozycji książkowych będzie przydatna w realizacji Państwa programów edukacyjnych prosimy o taką informację na adres mailowy: dorota.filip@uwm.edu.pl

*Serwis IBUK Libra oferuje dostęp do elektronicznych wersji książek takich wydawnictw jak: Wydawnictwo Naukowe PWN, Wydawnictwo Naukowo-Techniczne, Wydawnictwo Lekarskie PZWL, Wolters Kluwer Polska i inne. Są to głównie podręczniki dla studentów i książki naukowe w języku polskim. Użytkownicy Biblioteki Uniwersyteckiej UWM mają zapewniony dostęp do 1501 tytułów. Tematyka książek obejmuje m. in.: nauki ekonomiczne, nauki humanistyczne, nauki matematyczno-przyrodnicze, nauki społeczne, informatykę, medycynę, prawo.