XV Zjazd Studentów z Niepełnosprawnościami w Poznaniu i IMP AZS w Pływaniu

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych zaprasza studentów do udziału w XV Zjeździe Studentów z Niepełnosprawnościami organizowanym przez Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W ramach wydarzenia odbędą się:

• IV Integracyjne Mistrzostwa Polski w Pływaniu
  • Konferencja Naukowo – Metodyczna „Oblicza kultury fizycznej studentów z niepełnosprawnościami”.

Termin wydarzenia: 10 – 12 maja 2019 r.

Studentów zainteresowanych udziałem w zawodach i konferencji prosimy o kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych.

Istnieje możliwość pokrycia kosztów wyjazdu studentom reprezentującym UWM (podróż, zakwaterowanie, wyżywienie) – szczegóły w BON.

UWAGA:

• Ilość miejsc jest ograniczona
  • Decyduje kolejność zgłoszenia
  • Zgłoszenia przyjmujemy do dn. 30.04.2019 r.
  • Warunkiem udziału w zawodach pływackich jest aktualne zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do uczestniczenia w zawodach pływackich
  • Student zgłaszający chęć udziału powinien wyrobić siobie lub mieć aktualną legitymację AZS – chętnie pomożemy w tej kwestii.

Osoba do kontaktu Dorota Filip (tel. 89 523 38 66, mail: dorota.filip@uwm.edu.pl).

PROGRAM ZAWODÓW oraz inne niezbędne dokumenty w załcznikach poniżej