Wędkarstwo dla niepełnosprawnych

Lubisz łowić ryby? Relaksujesz się czasem na łonie natury z wędką? A może nigdy nie próbowałeś łowić? Jakkolwiek brzmi Twoja odpowiedź, warto przeczytać poniższy komunikat.

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych bada zainteresowanie studentów wędkowaniem, w celu założenia sekcji wędkarskiej AZS dla studentów z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów, zarówno tych posiadających już doświadczenia z wędkowaniem, jak i tych początkujących, zainteresowanych startami w zawodach i tych, którzy chcą tylko połowić, aby zgłaszali się do BON.

Być może to właśnie Ty reprezentować będziesz barwy UWM w Olsztynie podczas Integracyjnych Mistrzostw Polski jakie planujemy organizować w przyszłości.

Osoba do kontaktu:

Dorota Filip