V Ogólnopolska Konferencja Studentów z Niepełnosprawnościami

Informujemy, że Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM „Ad Astra” zaprasza na V Ogólnopolską Konferencję Studentów z Niepełnosprawnościami, która odbędzie się w dniach 20-22 listopada 2015 na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji  konferencji jest Kultura Osób Niepełnosprawnych

Celem konferencji jest analiza postrzegania osób z niepełnosprawnością jako aktywnych członków społeczności kulturalnej, realizujących własne cele, pasje, marzenia oraz występujących w różnych rolach społecznych.  Organizatorzy pragną sięgać po nieszablonowe spojrzenie na kwestie kultury niepełnosprawności, a w szczególności przyjrzeć się takim dziedzinom jak: aktywność kulturalna, działalność kulturalna, a także tworzenie własnej kultury i wykorzystywanie jej zasobów.

Szczegółowych informacji udzieli:

Pani Dominika Hoft

mail: dominika.hoft@gmail.com

Formularz zgłoszeniowy na konferencję:

należy wypełnić do dnia 17 listopada 2015.

Studentów  UWM, zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych w terminie do 16 listopada 2015 r.