Usługa transportowa- nowe wnioski

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych zaprasza do składania wniosków o przyznanie usługi transportowej (m.in. dowóz na zajęcia dydaktyczne, praktyki, udział w sesji egzaminacyjnej w roku akademickim 2020/2021).

Uprzejmie prosimy zainteresowanych studentów o szczegółowe zapoznanie się z Zarządzeniem nr 54/2019 z dnia 6 sierpnia 2019r. oraz treścią „zasad korzystania z usług transportowych świadczonych na rzecz osób niepełnosprawnych w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie”

W przypadku chęci złożenia wniosku o usługę transportową zapraszamy do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych UWM w Olsztynie (ul. Oczapowskiego 12 B pok. S2/105 i S2/106, w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej,w formie elektronicznej na adres barbara.parda@uwm.edu.pl;lub za pośrednictwem tradycyjnej przesyłki pocztowej.

Do wniosku o przyznanie usługi transportowej należy dołączyć kopię orzeczenia o posiadanym stopniu niepełnosprawności, plan zajęć oraz zgodę na przetwarzanie szczególnych kategorii danych osobowych. Wniosek można złożyć osobiście w siedzibie BON, ul. Oczapowskiego 12 B Druki wniosków oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.uwm.edu.pl/bon

Dokumenty przyjmuje Barbara Parda, pokój 106/S2

e-mail: barbara.parda@uwm.edu.pl;