Usługa transportowa na rzecz osób niepełnosprawnych w Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych pragnie poinformować, że Zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie nr 91/2017 z dnia 18 października 2017r. wprowadzono usługę transportową na rzecz osób niepełnosprawnych w Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie.

Uprzejmie prosimy zainteresowanych studentów o szczegółowe zapoznanie się z treścią Zasad.

W przypadku chęci złożenia wniosku o usługę transportową zapraszamy do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych UWM w Olsztynie (ul. Oczapowskiego 12 B pok. S2/105 i S2/106, w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej).

Osoby do kontaktu:

Barbara Parda

tel.: (89) 523-38-66

e-mail: barbara.parda@uwm.edu.pl

Andrzej Prószyński

tel.: (89) 523-38-66

e-mail: andrzej.proszynski@uwm.edu.pl

Poniżej do pobrania: Zasady korzystania z usług transportowych oraz Wniosek o usługę transportową.