Targi edukacyjne Ostrołęka oraz wizyta BON w Łomży

W dniach 14 – 15 marca 2018 r. –  Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UWM w Olsztynie brało udział w dwóch wydarzeniach  w Liceum Ogólnokształcącym nr 3 w Łomży  “ XVIII Giełda Pomysłów na Życie”, i w XI Młodzieżowych Targach Edukacji i Pracy w Ostrołęce.

Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie, w tym Biuro ds. Studenckich;  Biura ds. Osób Niepełnosprawnych UWM w Olsztynie prezentowały bogatą ofertę uczelni oraz możliwości wsparcia na poziomie kształcenia akademickiego studentów z niepełnosprawnościami, zachęcając młodzież do dalszego kształcenia. Ponadto oprócz stoiska na hali swoją bogatą praktykę przedstawiły również Wydziały UWM: Wydział Biologii i Biotechnologii, Wydział Nauk Ekonomicznych, Wydział Nauk o Środowisku i Wydział Technicznych. Dodatkowo w LO nr 3 w Łomży – Małgorzata Mickiewicz poprowadziła dla młodzieży warsztaty z Polskiego Języka Migowego pt. “Świat Dłoni”

Poniżej zamieszczamy relację zdjęciową z tego wydarzenia, zapraszamy do odwiedzenia oraz polubienia naszego profilu na Facebooku.