Szkolenia dla pracowników UWM w Olsztynie

Informacja dla pracowników UWM w Olsztynie

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami zaprasza na szkolenia/warsztaty skierowane do pracowników Uniwersytetu Warmińskiego – Mazurskiego w Olsztynie organizowane w celu zwiększenie świadomości w zakresie funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami w środowisku akademickim.

Szkolenia organizowane przez nas są bezpłatne dla pracowników Uczelni

Osoby zainteresowane szkoleniami prosimy o kontakt.

Kalendarz najbliższych szkoleń:

Szkolenia nt. “Wsparcie osób z zaburzeniami psychicznymi w uczelni wyższej

Termin: dn. 21.06.2022 (wtorek) 9:00- 14:00 (online przez platformę Clickmeeting)

Rejestracja pod linkiem:

Informujemy, że w bieżącym roku zaplanowane mamy szkolenia na następujące tematy:

„Pierwsza pomoc przedmedyczna ze szczególnym uwzględnieniem procedur odnoszących się do osób z niepełnosprawnościami” – 2 edycje (3h) – szkolenie stacjonarne

„Wsparcie osób z zaburzeniami psychicznymi w uczelni wyższej” – 3 edycje (5h) – szkolenie online

„Asertywna komunikacja, czyli jak efektywnie porozumiewać się ze studentami i współpracownikami (w kontekście osób ze szczególnymi potrzebami)” – 3 edycje (4h)

Osoba do kontaktu:

Dorota Filip