Światowe Dni Wiedzy na Temat Autyzmu.

W tym roku Akcja dzieje się przede wszystkim w mediach społecznościowych.

Na fanpage’u Koła Naukowego Wolontariatu będziemy publikować różne informacje związane z autyzmem oraz z tym jak funkcjonują osoby w spektrum autyzmu.

Zapraszamy do czytania, komentowania i szerowania

Nie zabraknie też elementów stacjonarnych

17 kwiecień 2023 o godz. 19:00- 20:30  szkolenie dla studentów pn.: „ABC spektrum autyzmu” informacje przygotowane zostaną przez (Koło Naukowe Wolontariatu)

18 kwietnia 2023 w godzinach 9.00-15.00, zapraszamy do budynku Wydziału Nauk Społecznych przy Żołnierskiej 14, na Warsztaty Sensoryczne.

Studentki i studenci Pedagogiki specjalnej III roku i Koła Naukowego Wolontariatu  przybliżą uczestnikom z jakimi wyzwaniami sensorycznymi mierzą się osoby w spektrum autyzmu.

26 kwiecień 2023 o godz. 10:00-12:00 szkolenie dla pracowników pn.: „Wsparcie Uczelni dla osób w spektrum autyzmu”

rekrutacja na szkolenie poprzez link:

Zachęcamy całą społeczność akademicką do pogłębiania swojej wiedzy razem z nami!

Akcja organizowana jest przez Koło Naukowe Wolontariatu przy współpracy z Biurem ds. Osób z Niepełnosprawnościami Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami UWM w Olsztynie oraz dr Bożeną Chrostowską – Koordynatorem ds. Wsparcia Edukacyjnego Osób w Spektrum Autyzmu na UWM.