Spotkanie wraz z warsztatami dotyczące aktywizacji zawodowej.

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza wszystkich studentów i doktorantów będących osobami z niepełnosprawnością na spotkanie informacyjne dotyczące aktywizacji zawodowej. Spotkanie odbędzie się  dn. 16.12.2014 r.  o godz. 12.30 (ok. 100 min.)

W spotkaniu udział weźmie przedstawiciel Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie p. Izabela Rogulska (absolwentka  UWM). Podczas spotkania zaprezentowana zostanie oferta zadań realizowanych przez Centrum oraz warunki udziału w poszczególnych projektach. W trakcie przeprowadzone zostaną warsztaty na temat „Twoja wizytówka zawodowa – jak poprawnie napisać CV”. Warsztaty poprowadzi doradca zawodowy UWM, mgr Dorota Opolska.

Udział w spotkaniu poszerzy Państwa wiedzę dotyczącą rozwoju  zawodowego, jak również pozwoli nabyć praktycznych umiejętności poszukiwania pracy.

Miejsce spotkania: Biuro ds. Osób niepełnosprawnych, ul. Oczapowskiego 12 B pok. S2/106 (budynek Biblioteki Uniwersyteckiej, I piętro).

Zainteresowanych prosimy o kontakt z pracownikiem BON:

Dorota Filip
e-mail: dorota.filip@uwm.edu.pl