Spotkanie „Poznaj z nami Kortowo” 06.10.2016 r.

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza wszystkich studentów i doktorantów niepełnosprawnych,  którzy w roku akademickim 2016/2017 rozpoczynają naukę na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie,
na spotkanie pt.: „POZNAJ Z NAMI KORTOWO” w dn. 06.10.2016 r.
o godz. 13.30.

Zabierzemy Was na wycieczkę z przewodnikiem po urokliwym kapusie studenckim: pokażemy jak się poruszać po Kortowie, nauczymy w jaki sposób korzystać z zasobów Biblioteki Uniwersyteckiej, zaprosimy na spotkanie
z przedstawicielami Ośrodka Informacji dla Osób Niepełnosprawnych, zwiedzimy Izbę Pamięci oraz pokażemy Wam miejsca, z których będziecie korzystać w czasie kształcenia na UWM. Na zakończenie zaprosimy na poczęstunek i wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Miejsce spotkania to ul. Oczapowskiego 12B – przed budynkiem Biblioteki Uniwersyteckiej (w razie niepogody hol główny)

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego
i przesłanie go do nas na adres dorota.filip@uwm.edu.pl , niezdecydowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.