Spotkanie podsumowujące (14.12.2016)

Co roku w połowie grudnia studenci współpracujący z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych spotykają się żeby podsumować kończący się rok. Również w tym roku, dnia 14.12.2016 r. odbyło się spotkanie ze studentami. Przy dźwiękach świątecznej muzyki, z ciepłą filiżanką herbaty i pierniczkiem, w świetle slajdów przedstawiających działania studentów i Biura ds. Osób Niepełnosprawnych (a było tego sporo), studenci mieli czas na chwilę refleksji. Wspominaliśmy wydarzenia organizowane w uczelni i te wyjazdowe. Najwięcej emocji wzbudzał spływ kajakowy oraz ostatni wyjazd studentów do Warszawy, gdzie reprezentacja naszej uczelni brała udział w gali konkursu „Człowiek bez barier”.

Kulminacyjnym punktem spotkania były warsztaty psychologiczne, które prowadził dr Piotr Markiewicz. W tym roku uczestnicy warsztatów poznawali siebie, swoje spostrzeganie świata, dobre i złe strony.

Spotkanie miało charakter przedświąteczny, łamaliśmy się opłatkiem , były życzenia, robienie ozdób, ubieranie choinki oraz drobne upominki.

Dziękujemy za wspólne spędzone chwile. Życzymy Wesołych Świąt!