Spotkanie informacyjne (14.12.2015)

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza studentów i doktorantów będących osobami z niepełnosprawnością na spotkanie informacyjne dotyczące zagadnień związanych ze wsparciem studenta z niepełnosprawnością w UWM
w Olsztynie połączone z opłatkiem. W spotkaniu weźmie udział Psycholog  – Pan Piotr Markiewicz, który w związku ze zbliżającymi się świętami przeprowadzi warsztat tematycznie powiązany z okresem przedświątecznym i Świętami.

Spotkanie odbędzie się  dn. 14.12.2015 o godz. 14:30 w sali nr  S2/104 w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej (I piętro).

Na spotkaniu nie zabraknie świątecznych akcentów. Liczymy na Wasze zainteresowanie, aktywność oraz liczne przybycie.

Osoby, zainteresowane udziałem w spotkaniu, potrzebujące tłumacza języka migowego, proszone są o przekazanie tej informacji do BON do dn. 10.12.2015 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt :
Dorota Filip
e-mail: dorota.filip@uwm.edu.pl

Formularz zgłoszeniowy oraz plan spotkania do pobrania w załączniku poniżej.