Spotkania z wędką czas rozpocząć

Lubisz łowić ryby? Relaksujesz się na łonie natury, może nawet z wędką? A może jeszcze nigdy nie próbowałeś łowić? Jakkolwiek brzmi Twoja odpowiedź, warto przeczytać poniższą informację.

Zapraszamy wędkujących studentów będących osobami z niepełnosprawnością na spotkanie, na którym poznamy wymiary ochronne ryb, limity połówów, okresy ochronne poszczególnych gatunków

Spotkanie grupy wędkujących studentów odbędzie się dn. 15.11.2018 r. w godz. 12:00 – 13:00  (o miejsce spotkania pytaj w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w pokoju nr S2/105)

Jeśli masz smykałkę / zacięcie / chęci do wędkowania, uczestnictwo w tej grupie jest właśnie dla Ciebie.

Przypominamy, że ze środków AZS zakupiony został sprzęt wędkarski, mamy też wśród naszych studentów osobę, która posiada kwalifikacje sędziowskie a przede wszystkim szeroką wiedzę na temat wędkowania, która poprowadzi nasze spotkania. W bieżącym roku akademickim będziemy poznawać tajniki związane łowieniem. Na przełomie maja i czerwca 2019 zorganizujemy II Integracyjne Mistrzostwa wędkarskie SN dbając oczywiście o atrakcyjne nagrody.

Zgłoś się do BON, gdzie dowiesz się więcej na ten temat.

Osoba do kontaktu: Dorota Filip

e-mail: dorota.filip@uwm.edu.pl