Projekt Absolwent 2

Projekt Absolwent 2* :

 

Projekt skierowany jest do studentów ostatniego roku lub absolwentów studiów (do 5 lat po ukończeniu) licencjatu, mgr lub podyplomowych studiów.

Projekt Absolwent 2 realizowany jest przez Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości trwa do 2023 mogą wziąć w nim udział osoby z całej Polski osoby z orzeczoną niepełnosprawnością studenci ostatniego roku lub absolwenci studiów ukończonych do 60 mies. po ukończeniu studiów.
W ramach projektu otrzymają
– pomoc w podjęciu pracy,
– pomoc w uzyskaniu szkoleń (sfinansujemy szkolenia na kwotę 5000 zł nawet j. obce i prawo jazdy, kursy doszkalające itp.)
– uzyskują dodatek motywacyjny 400 zł przez 12 mies.  oraz weekendowy wyjazd szkoleniowy  i pomoc w  rozwoju zawodowym.
Projekt Absolwent 2 Realizowany jest przez Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości z Wrocławia w ramach środków PEFRON .
Link pod którym znajdziecie Państwo więcej informacji i możliwość aplikacji do projektu: http://www.tnm.org.pl/program-absolwent/

Rekrutacja odbywa się poprzez aplikowanie z podanej strony internetowej- wypełnienie kwestionariusza nie jest równoznaczne z udziałem w projekcie.

W razie pytań proszę dzwonić pod nr 690 173 353 lub 509 702 883

Godziny spotkania do uzgodnienia pod tel. 690173353 lub 509702883 Istnieje również możliwość przyjazdu do Państwa miejscowości i spotkania się z zainteresowanymi. Siedziba projektu mieści się we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 163. Biuro czynne 9:00-15:00. Mamy też Oddział w Szczecinie przy Netto Arena (spotkania do umówieniaJ).

 

 

 

*Program „ABSOLWENT” ma na celu ułatwienie rozpoczęcia pracy osobom niepełnosprawnym, które mają wykształcenie wyższe lub studiują na ostatnim roku.