Praca: stenotypista dla osoby z niepełnosprawnościami

Uniwersyteckie Centrum Wsparcia/ Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami UWM w Olsztynie Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie pilne poszukuje osoby do pracy : Stenotypista dla studenta z niepełnosprawnością

STENOTYPISTA to osoba, która zapisuje szybko i dokładnie wszystko to co przekazuje wykładowca (słowo w słowo).

Zakres odpowiedzialności:

– porządzanie notatek z zajęć w czasie rzeczywistym.

Wymagania:

– Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze;

– unktualność;

– sumienność;

– obowiązkowość:

– dyspozycyjność w ciągu tygodnia (konieczność dostosowania się do planu zajęć studenta).

Zapewniamy:

– współpracę i zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (wynagrodzenie zależne od liczby przepracowanych w miesiącu godzin);

– możliwość udziału w interesujących zajęciach dydaktycznych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres:

malgorzata.mickiewicz@uwm.edu.pl (w temacie proszę wpisać „stenotypista osoby z niepełnosprawnością”.

Kontakt osobisty w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnościami przy Uniwersyteckim Centrum Wsparcia, ul Oczapowskiego 12 B, pokój 106/S2, I piętro (Biblioteka Uniwersytecka)