Praca Biura ds. Osób Niepełnosprawnych (dyżury)

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, dotyczącą zagrożenia rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 (koronawirusa) Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych informuje, że w dniach 30 marca do odwołania pracownicy biura będą dyżurować w godzinach 8.00-14.00 od poniedziałku do czwartku. W piątki biuro prowadzi pracę zdalną, kontakt jedynie drogą mailową.

Budynek Biblioteki Uniwersyteckiej przy ulicy Oczapowskiego 12 B jest nieczynny.

Prosimy osoby zainteresowane spotkaniem z pracownikiem biura o wcześniejszy kontakt telefoniczny 89-523 38 66 celem wprowadzenia do budynku (wejście boczne od strony przystanku autobusowego przy ulicy Dybowskiego dostępne jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami). Sprawy studenckie załatwiane będą w godzinach 9.00-13.00.

Dyżury psychologa dr Piotra Markiewicza oraz Specjalisty ds. wsparcia osób z ZSA dr Bożeny Chrostowskiej pełnione będą zdalnie. W sprawach pilnych  ze specjalistami można kontaktować się telefonicznie  lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Możliwy jest również kontakt przez „Teams” po wcześniejszym ustaleniu.

Asystenci rozliczani będą 31 marca 2020 w godzinach 8:30 – 12:30. Prosimy o wcześniejsze umówienie się na konkretną godzinę.

Pracownia komputerowa i wypożyczalnia sprzętu specjalistycznego – nieczynne do odwołania.

Usługa transportowa – nieczynna do odwołania.

Kontakt do  Biura ds. Osób Niepełnosprawnych:

tel. 89/523 38 66,

e-mail: bon@uwm.edu.pl;