Mistrzostwa (IMP AZS) w Szachach. Katowice 2018

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w Szachach, które odbędą się w terminie 26-28 października 2018 r. w Katowicach.

Wydarzenie jest organizowane przez:  Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonimiocznego w Katowicach, Zarząd Główny AZS  oraz Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UE w Katowicach, pod patronatem Rektora UE w Katowicach.

Studentów zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o kontakt z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych.

Istnieje możliwość pokrycia kosztów wyjazdu studentom reprezentującym UWM (podróż, zakwaterowanie, wyżywienie) – szczegóły w BON.

UWAGA:

Ilość miejsc jest ograniczona

Decyduje kolejność zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmujemy do dn. 18.10.2018 r.

Warunkiem udziału w zawodach:

– brak przeciwwskazań zdrowotnych

– posiadanie:

*statusu studenta

*ważnej legitymacji AZS

*orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

– dostarczenie do BON podstemplowanego przez dziekanat certyfikatu przynależności akademickiej według wzoru na aktualny rok.