Kwiecień Światowym Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu w UWM w Olsztynie

W kwietniu obchodzimy na naszej Uczelni Światowe Dni Wiedzy na Temat Autyzmu. Ze względu na obecną sytuację, akcja związana z kampanią informacyjną przeniosła się do mediów społecznościowych.

Zachęcamy całą społeczność akademicką do pogłębiania swojej wiedzy razem z nami poprzez:

czytanie postów, oglądanie podlinkowanych filmów, czytanie podlinkowanych artykułów na fanpage’ach naszych jednostek oraz udział w zaplanowanych na 27.04.2022 r. szkoleniach on-line dla pracowników „ABC wsparcia osób w spektrum autyzmu na UWM” (10:00 – 12:00) i dla studentów „ABC spektrum autyzmu” (18:00 -20:00).

Akcja organizowana jest przez Koło Naukowe Wolontariatu przy współpracy z Biurem ds. Osób z Niepełnosprawnościami,  Koordynatorem ds. Wsparcia Edukacyjnego Osób w Spektrum Autyzmu oraz Rzecznikiem ds. Równości Szans.

#AutyzmWiedzaUWM2022