Kwiecień Światowym Miesiącem Świadomości na temat Autyzmu

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy społeczność akademicką do uczestnictwa w wydarzeniach związanych z kwietniowymi obchodami Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu. Zwyczajowo obchody inauguruje dzień 2 kwietnia, ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych, jako Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Na naszym Uniwersytecie tradycje organizowania różnych wydarzeń wokół pogłębiania wiedzy i świadomości o spektrum  autyzmu  sięgają 2013 roku!

Obecne okoliczności około pandemiczne spowodowały, że zaplanowane są aktywności on- line. Zapraszamy do śledzenia fanpage’y: uniwersyteckiego, Koła Naukowego Wolontariatu,  Rzecznika ds. Równości Szans, Ośrodka ds. Osób z Niepełnosprawnościami, Wydziału Nauk Społecznych, RUSS. Przygotowaliśmy dla Państwa dawkę wiedzy, inspiracji i rozrywki. Łączy nas jeden, realizowany już od wielu lat, cel. UWM przyjazny dla osób w spektrum autyzmu!

#wUWMprzyjaźnieDlaAutyzmu