Kurs szybkiego pisania na klawiaturze

Badanie zainteresowania.

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych zamierza zorganizować kurs szybkiego pisania na klawiaturze  (27.03.2017-14.06.2017).

Plan spotkań:  8 – 10 spotkań, raz w tygodniu, po 3 godziny lekcyjne, w godzinach popołudniowych.

Celem kursu jest przedstawienie technik obługi klawiatury pozwalających na szybsze wprowadzanie tekstu, zmniejszenie zmęczenia oczu oraz umożliwiają ograniczenie czasu przebywania przy komputerze, co w konsekwencji ma
na celu wyrównanie szansy w zdobywaniu wiedzy podczas studiów. Poza tym, studenci, którzy ukończą kurs, będą mieli szansę współpracy z BON w charakterze stenotypisty.

Udział w kursie jest dla studenta bezpłatny. Na zakończenie uczestnicy otrzymają imienne zaświadczenia potwierdzające ukończenie kursu.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w kursie prosimy o przekazanie zgłoszenia o zainteresowaniu kursem do BON (ul. Oczapowskiego 12B p.S2/105) lub przesłanie wypełnionego załącznika do BON na adres: dorota.filip@uwm.edu.pl do dnia 28.02.2017 roku