Kurs efektywnego pisania na klawiaturze

Kurs efektywnego pisania na klawiaturze dla studentów i doktorantów będących osobami z niepełnosprawnością.

Pierwsze spotkanie w dniu 16.04.2019 r. o godz. 15:00 – 18:00

Kurs skierowany jest do osób, które z uwagi stan zdrowia i posiadaną niepełnosprawność mają problemy edukacyjne.

Uzyskane podczas kursu: wiedza i umiejętności pozwolą na sprawniejsze posługiwanie się komputerem do celów dydaktycznych. Pisanie prac, robienie notatek przy użyciu komputera pozwolą dzięki zdobytym umiejętnościom skrócić czas poświęcany  na naukę.

Udział w kursie jest bezpłatny. Na zakończenie uczestnicy otrzymają imienne zaświadczenia potwierdzające udział w kursie.

Zajęcia odbywały się będą raz w tygodniu po 3 godziny (4 spotkania w godzinach 15:00 – 20:00).

Kurs rozpocznie się w dniu 16.04.2019 r. o godz. 16:00. Kurs zakończy się nie później niż 16.06.2019 r.

Miejsce realizacji kursu:  pracownia komputerowa BON, ul. Oczapowskiego 12B, sala S2/105 (w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej)

UWAGA:

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie chęci udziału w kursie do Biura  ds. Osób Niepełnosprawnych (drogą mailową, telefoniczną lub osobiście)

Osoba do kontaktu:

Dorota Filip