Godziny pracy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych

W związku z sytuacją epidemiologiczną, dotyczącą zagrożenia rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych informuje:

obsługa osobista studentów i interesantów w BON odbywa się od poniedziałku do piątku
w godzinach 08:00-14:00, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów spotkania

kontakt email: bon@uwm.edu.pl

lub tel. (89) 523-38-66

Uwaga w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej, w której siedzibę ma BON, mają miejsce przerwy techniczne na dezynfekcje pomieszczeń (Biblioteka jest wtedy zamknięta dla odwiedzających a obecni wypraszani poza budynek):

Godziny przerw:

11:00 – 11:30

14:30 – 15:00)

Osoby Głuche posługujące się polskim językiem migowym mogą kontaktować się w sprawach dotyczących studiów na UWM za pomocą Skype: malgorzata.mickiewicz@uwm.edu.pl

Dyżury psychologa dr Piotra Markiewicza tel.:608 301 019; mail: piotr.markiewicz@uwm.edu.pl; oraz Specjalisty ds. wsparcia osób z ZSA dr Bożeny Chrostowskiej tel.: 513 144 504  mail: b.chrostowska@uwm.edu.pl pełnione są zdalnie. Organizowany jest kontakt za pośrednictwem „MS Teams”.

Asystenci oraz pozostali zleceniobiorcy rozliczający się proszeni są przed wizytą w BON o  wcześniejsze przesłanie na adres bon@uwm.edu.pl wypełnionej karty czasu pracy w celu weryfikacji poprawności obliczonej liczby godzin.

Pracownia komputerowa i wypożyczalnia sprzętu specjalistycznego – czynna od pon. do piątku w godzinach pracy Biura.

 

W razie nagłej konieczności prosimy o kontakt z BON email: bon@uwm.edu.pl lub tel. (89)523-38-66.