FAR zaprasza na staż

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji zaprasza na staże i kursy. Szczegóły poniżej:

Uwaga ostatnie miejsca w projekcie „„Indywidualna i kompleksowa aktywizacja społeczna i zawodowa osób z niepełnosprawnościami z woj. warmińsko-mazurskiego”  zgłoś się już dziś !!

Projekt skierowany do niepracujących osób z niepełnosprawnością w każdym stopniu już od 15 r.ż. do osiągnięcia wieku emerytalnego. W ramach projektu sfinansowaliśmy już między innymi kurs komputerowy autocad, Kurs CNC, prawo jazdy kat. B, C i C+E, konserwator z uprawnieniami energetycznymi, kurs palacza, wózki widłowe, kurs kadry i płace, kurs komputerowy ECDL oraz inne indywidualnie dobrane do potrzeb naszych uczestników. Nasi uczestnicy odbywają staże na wielu ciekawych stanowiskach m.in.: pracownik działu logistyki w międzynarodowej firmie transportowej, pracownik administracyjno-biurowy, redaktor, recepcjonistka, pomoc biblioteczna i wiele innych.  Oprócz stażów i kursów każdy uczestnik ma możliwość spotkania indywidualnego z doradca zawodowym, psychologiem, trenerem pracy oraz uczestnictwa w grupowych warsztatach aktywizacji społecznej. Uczestnicy projektu otrzymują stypendium stażowe ( 1410 zł netto) oraz stypendium szkoleniowe ( wysokość stypendium zależna od ilości godzin szkolenia), dodatkowo zwracamy koszt dojazdu na staż, kurs i warsztat. Pozostałe informacje na plakacie.

                Jesteś zainteresowany zadzwoń umów się na spotkanie  z rekruterem Tel:602 884 077 lub 89 642 12 30 . Możesz też do nas napisać na  biuro.warminsko-mazurskie@far.org.pl przyjedziemy do ciebie i wytłumaczymy dokładnie na czym projekt polega.

Uwaga Projekt skierowany do  mieszkańców terenu woj. warmińsko-mazurskiego (z wyłączeniem Miasta Olsztyn, gminy Barczewo, Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Purda i Stawiguda).